Vlastní zkušenosti s léčbou

Ráda bych se s vámi podělila o pár příkladů z mojí praxe. Podělím se s vámi o postup při léčbě, ale homeopatické přípravky neuvedu. Myslím si, že homeopatika by se měli užívat po poradě s homeopatem, ne dle toho co si přečtu nebo mi doporučí v lékárně.

 

Dna a léčba

Před lety za mnou přišel mladý muž s velmi nateklým horkým nepohyblivým kolenem a diagnostikovanou dnou.

Jako první jsme řěšili - horký bolestivý otok, nepohyblivé koleno - otok, horkost po podání částečně zmizel, ale noha stále bolela, v koleně se vytvořil hnis - ten jsem řešily jako druhý.

Při další návštěvě se pacient otevřel, při vstupním vyšetření problém neuvedl, jeho tatínek nečekaně zkolaboval, byl hospitalizován v nemocnici, velký strach, obavy způsobily daný problém . Zvolila jsem homeo na tento problém - s jeho vyřešením zmizely i veškeré fyzické problémy.

 

 

Nepravidelná menstruace

Slečna přišla s problémy s nepravidelnou menstruací, která se neobjevovala i několik měsíců, další problém byl atopický ekzém, problémy se zažíváním a velkým strachem najít si vhodného partnera, neselhat.

Pro začátek léčby jsem zvolila konstituční lék - objevila se menstruace, zmizely problémy se zažíváním. Slečna přišla na kontrolu až po delší době, kdy se opět nedostavila menstruce. Navázala nový vztah.

Postupně jsme spolu řešily a vyřešily nepravidelnou menstruaci, problémy se zažíváním, ustoupil i atopický ekzém.